O nas

Firma EcoRacing Sp. z o.o. zrodziła się z pasji do motoryzacji i sportów motorowych. Naszą intencją jest wybudowanie pierwszego profesjonalnego Toru Samochodowego w województwie łódzkim. Mamy też cel poprawy bezpieczeństwa na Polskich drogach i szkolenie kierowców żeby wszystkim jeździło się lepiej i bezpieczniej. Nie zapominamy też o tym, że jazda samochodem, motocyklem, gokartem to także wielka przyjemność, dlatego zapraszamy na nasz obiekt wszystkich amatorów sportów motorowych. Zarówno tych w wydaniu profesjonalnym jaki i amatorów.

Na Torze Łódź organizowane będę imprezy i zawody samochodowe, motocyklowe i gokartowe. Stworzona też będzie szkoła doskonalenia techniki jazdy, gdzie każdy pod okiem profesjonalnych instruktorów będzie mógł nauczyć się wychodzenia z poślizgu, hamowania w sytuacjach awaryjnych, reakcji na trudne i niebezpieczne sytuacje na drodze. Kierowcy z zacięciem sportowym będą mogli w bezpiecznych warunkach trenować i być rekordy toru. Tor będzie dostępny 7 dni w tygodniu od świtu do zmroku.

Zapraszamy indywidualnych kierowców jak i firmy, które na naszym obiekcie mogą organizować imprezy. Obiekt wyposażony jest w nowoczesną salę konferencyjną, która jest w stanie pomieścić do 80 osób.

Szczegóły na temat Toru Łódź dostępne są na stronie internetowej pod adresem www.tor-lodz.pl.

Informacje

ico tor

Pierwszy Tor Samochodowy w Łodzi

Łódzkie jest kilkumilionowym województwem, które do tej pory nie miało żadnego ośrodka doskonalenia techniki jazdy i własnego toru samochodowego. Postanowiliśmy to zmienić i wybudować duży, profesjonalny ośrodek, któy spełni oczekiwania mieszkańców.

ico3

Sporty motorowe


Motoryzacja a szczególnie sporty motorowe to nasza pasja, dzięki której zrodził się pomysł na firmę EcoRacing.

dtj icons

Szkolenia z zakresu Doskonalenia Techniki Jazdy

Uruchomiliśmy Szkołę Doskonalenia Techniki Jazdy na Torze Łódź. Każdy może dopasować rodzaj szkoleń do swoich potrzeb i możliwości. Oferta skierowana jest dla początkujących kierowców jak i do amatorów adrenaliny i sportów motorowych.

ico4

Motoryzacja


Naszym celem jest połączenie obu pasji, po to by sporty motorowe były bardziej dostępne niż do tej pory, sprawiały co najmniej tyle samo przyjemności i skupiały uwagę kibiców.

EcoRacing Sp. z o.o

Fundator Pierwszego Profesjonalnego Toru Samochodowego w Łodzi. Naszym celem jest poprawienie bezpieczeństwa na drogach i stworzenie bezpiecznego miejsca, gdzie każdy może poprawić swoje umiejętności prowadzenia samochodów i motocykli. Na Torze Łódź można też w bezpieczny sposób organizować imprezy sportowe.

Kontakt z nami

EcoRacing Sp. z o.o.
95-070 Aleksandrów Ł., ul. Wojska Polskiego 69

tel. 722 000 999
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regon: 360199296, NIP: 7322174620
KRS: 0000531416, Sąd Rej. Łódź, XX Wydz.KRS
Konto: 16 1140 2004 0000 3102 7604 4275

Napisz do nas

...