Aktualności

Szkolenie doskonalenia techniki jazdy

ODTJ Tor Lodz

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź został wpisany do rejestru ODTJ przez wojewodę łódzkiego w 2017r jako pierwszy tego typu obiekt w naszym w woj. łódzkim pod nr 002E.

Ośrodek szkoli kierowców samochodów osobowych oraz motocyklistów. ODTJ wyposażony jest w najnowszą infrastrukturę: płyty poślizgowe, sekcję zraszanych zakrętów, 1,5km nitkę toru z 17-stoma zakrętami, 6,5m różnicą poziomów, tor ziemny dla motocyklistów, multimedialną salę konferencyjną, kawiarnię.

Szkolenia samochodowe bezpiecznej jazdy realizowane są w trzech poziomach. Najbardziej popularne jest szkolenie bezpiecznej jazdy Safe Driver. Całodniowy kurs doskonalenia techniki jazdy można też kupić w formie prezentu. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Osoba, która otrzyma voucher wpisuje kod na stronie https://tor-lodz.pl/kalendarz i wybiera dogodny dla siebie termin. W ramach szkolenia uczestnicy mają 1h teorię i 5h praktyki na nitce toru i matach poślizgowych. W cenie szkolenia jest dwudaniowy obiad z deserem i serwis kawowy.

Szkolenia motocyklowe również cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W odróżnieniu od szkoleń samochodowych organizowanych przez cały rok, to szkolenia motocyklowe prowadzone są w sezonie wiosenno - letnim. Kurs doskonalenia techniki jazdy motocyklem trwa cały dzień i składa się z 1h teorii i 6h praktyki. Na szkolenia można rejestrować się przez kalendarz na stronie https://tor-lodz.pl lub można w sklepie internetowym toru kupić voucher - kup voucher na szkolenie motocyklowe.

W ODTJ Tor Łódź organizowane są też eventy i szkolenia dla firm i flot samochodowych. Firmy organizując szkolenia bezpiecznej jazdy dla swoich pracowników na Torze Łódź zyskują płacąc niższe skłądki ubezpieczeniowe dla swoich flot oraz znacznie redukując szkodowość w swoich firmach. Szkolenia doskonalenia techniki jazdy to genialna forma integracji dla pracowników firmy. Idealna lokalizacja ODTJ Tor Łódź w samym centrum Polski przy węźle autostrad A1 i A2 oraz dobre okoliczne zaplecze hotelowe sprawia, że Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź stał się ulubionym miejscem szkoleń dla setek firm. Sam ODTJ Tor Łódź, to obiekt klasy premium spełniający najbardziej wymagające kryteria.

Szczegółowe informacje o ofercie i dane kontaktowe znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie Toru Łódź pod adresem internetowym: https://tor-lodz.pl/
Zapraszamy do kontaktu z managermi toru, którzy przygotują dla Państwa indywidualny scenariusz imprezy. Oprócz szkoleń bezpiecznej jazdy, kursów pierwszej pomocy na torze organizowane są też przejazdy supersamochodami Ferrari, Lamborghini, Lotus, Porsche, McLaren,.. rajdówkami Mitsubishi Lancer Evolution, Subaru Impreza STi, Skoda R5,...

ODTJ

Informacje

ico tor

Pierwszy Tor Samochodowy w Łodzi

Łódzkie jest kilkumilionowym województwem, które do tej pory nie miało żadnego ośrodka doskonalenia techniki jazdy i własnego toru samochodowego. Postanowiliśmy to zmienić i wybudować duży, profesjonalny ośrodek, któy spełni oczekiwania mieszkańców.

ico3

Sporty motorowe


Motoryzacja a szczególnie sporty motorowe to nasza pasja, dzięki której zrodził się pomysł na firmę EcoRacing.

dtj icons

Szkolenia z zakresu Doskonalenia Techniki Jazdy

Uruchomiliśmy Szkołę Doskonalenia Techniki Jazdy na Torze Łódź. Każdy może dopasować rodzaj szkoleń do swoich potrzeb i możliwości. Oferta skierowana jest dla początkujących kierowców jak i do amatorów adrenaliny i sportów motorowych.

ico4

Motoryzacja


Naszym celem jest połączenie obu pasji, po to by sporty motorowe były bardziej dostępne niż do tej pory, sprawiały co najmniej tyle samo przyjemności i skupiały uwagę kibiców.

EcoRacing Sp. z o.o

Fundator Pierwszego Profesjonalnego Toru Samochodowego w Łodzi. Naszym celem jest poprawienie bezpieczeństwa na drogach i stworzenie bezpiecznego miejsca, gdzie każdy może poprawić swoje umiejętności prowadzenia samochodów i motocykli. Na Torze Łódź można też w bezpieczny sposób organizować imprezy sportowe.

Kontakt z nami

EcoRacing Sp. z o.o.
95-070 Aleksandrów Ł., ul. Wojska Polskiego 69

tel. 722 000 999
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regon: 360199296, NIP: 7322174620
KRS: 0000531416, Sąd Rej. Łódź, XX Wydz.KRS
Konto: 16 1140 2004 0000 3102 7604 4275

Zapraszamy na nasza stronę - Tor Łódź

Napisz do nas

...