Aktualności

Dziś Tor Łódź odwiedziła Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska

Dziś Tor Łódź odwiedziła Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska. Bardzo cieszymy się, że nasza inicjatywa budowy toru spotkała się z uznaniem władz Łodzi i województwa.

Udało się namówić Panią Prezydent na drift taxi z naszym łódzkim mistrzem driftu Wojtkiem Goździewiczem. Gratulujemy odwagi i stoickiego spokoju naszym władzom w czasie ekstremalnego przejazdu po naszym torze;)

 

Relacje medialne z pobytu Pani Prezydent na torze:

 

1. TVP 3 - Sport

2. Radio Łódź

3. TV Toya

4. EXPRES ilustrowany

5. plasterlodzki.pl

 

Więcej informacji, zdjęć i filmów z pobytu Pani Prezydent na Torze Łódź jest na stronie www.tor-lodz.pl i na naszym profilu FaceBook

Prezydent Lodzi Hanna Zdanowska na Torze Lodz

 

Informacje

ico tor

Pierwszy Tor Samochodowy w Łodzi

Łódzkie jest kilkumilionowym województwem, które do tej pory nie miało żadnego ośrodka doskonalenia techniki jazdy i własnego toru samochodowego. Postanowiliśmy to zmienić i wybudować duży, profesjonalny ośrodek, któy spełni oczekiwania mieszkańców.

ico3

Sporty motorowe


Motoryzacja a szczególnie sporty motorowe to nasza pasja, dzięki której zrodził się pomysł na firmę EcoRacing.

dtj icons

Szkolenia z zakresu Doskonalenia Techniki Jazdy

Uruchomiliśmy Szkołę Doskonalenia Techniki Jazdy na Torze Łódź. Każdy może dopasować rodzaj szkoleń do swoich potrzeb i możliwości. Oferta skierowana jest dla początkujących kierowców jak i do amatorów adrenaliny i sportów motorowych.

ico4

Motoryzacja


Naszym celem jest połączenie obu pasji, po to by sporty motorowe były bardziej dostępne niż do tej pory, sprawiały co najmniej tyle samo przyjemności i skupiały uwagę kibiców.

EcoRacing Sp. z o.o

Fundator Pierwszego Profesjonalnego Toru Samochodowego w Łodzi. Naszym celem jest poprawienie bezpieczeństwa na drogach i stworzenie bezpiecznego miejsca, gdzie każdy może poprawić swoje umiejętności prowadzenia samochodów i motocykli. Na Torze Łódź można też w bezpieczny sposób organizować imprezy sportowe.

Kontakt z nami

EcoRacing Sp. z o.o.
95-070 Aleksandrów Ł., ul. Wojska Polskiego 69

tel. 722 000 999
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regon: 360199296, NIP: 7322174620
KRS: 0000531416, Sąd Rej. Łódź, XX Wydz.KRS
Konto: 16 1140 2004 0000 3102 7604 4275

Zapraszamy na nasza stronę - Tor Łódź

Napisz do nas

...