Aktualności

Profesjonalny 1,5 km Tor Asfaltowy w samym centrum Polski

tor lodz logoCelem spółki jest wybudowanie profesjonalnego toru asfaltowego w woj. łódzkim w jak najbliższej odległości od miasta Łodzi. Jednocześnie w bliskiej odległości od węzła autostrad A1/A2. Tor ma być asfaltowy dla samochodów, motocykli i gokartów. Parametry toru to około 1,5km długości, 8-12m szerokości, szerokie tarki na zakrętach. Tor ma mieć co najmniej kilkanaście zakrętów oraz możliwość rekonfiguracji trasy poprzez zaprojektowane łączniki.

Cały obiekt ma też być wyposażony w budynek szkoleniowo - warsztatowy oraz dwie płyty poślizgowe: prostokątną i pół owalną. Obiekt w założeniu ma spełniać wymogi przepisów o ODTJ gdzie wkrótce na takich obiektach przeprowadzane będą obowiązkowe szkolenia dla nowych posiadaczy praw jazdy.

Informacje

ico tor

Pierwszy Tor Samochodowy w Łodzi

Łódzkie jest kilkumilionowym województwem, które do tej pory nie miało żadnego ośrodka doskonalenia techniki jazdy i własnego toru samochodowego. Postanowiliśmy to zmienić i wybudować duży, profesjonalny ośrodek, któy spełni oczekiwania mieszkańców.

ico3

Sporty motorowe


Motoryzacja a szczególnie sporty motorowe to nasza pasja, dzięki której zrodził się pomysł na firmę EcoRacing.

dtj icons

Szkolenia z zakresu Doskonalenia Techniki Jazdy

Uruchomiliśmy Szkołę Doskonalenia Techniki Jazdy na Torze Łódź. Każdy może dopasować rodzaj szkoleń do swoich potrzeb i możliwości. Oferta skierowana jest dla początkujących kierowców jak i do amatorów adrenaliny i sportów motorowych.

ico4

Motoryzacja


Naszym celem jest połączenie obu pasji, po to by sporty motorowe były bardziej dostępne niż do tej pory, sprawiały co najmniej tyle samo przyjemności i skupiały uwagę kibiców.

EcoRacing Sp. z o.o

Fundator Pierwszego Profesjonalnego Toru Samochodowego w Łodzi. Naszym celem jest poprawienie bezpieczeństwa na drogach i stworzenie bezpiecznego miejsca, gdzie każdy może poprawić swoje umiejętności prowadzenia samochodów i motocykli. Na Torze Łódź można też w bezpieczny sposób organizować imprezy sportowe.

Kontakt z nami

EcoRacing Sp. z o.o.
95-070 Aleksandrów Ł., ul. Wojska Polskiego 69

tel. 722 000 999
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regon: 360199296, NIP: 7322174620
KRS: 0000531416, Sąd Rej. Łódź, XX Wydz.KRS
Konto: 16 1140 2004 0000 3102 7604 4275

Zapraszamy na nasza stronę - Tor Łódź

Napisz do nas

...