Aktualności

Szkolenie doskonalenia techniki jazdy

ODTJ Tor Łódź

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź został wpisany do rejestru ODTJ przez wojewodę łódzkiego w 2017r jako pierwszy tego typu obiekt w naszym w woj. łódzkim pod nr 002E.

Ośrodek szkoli kierowców samochodów osobowych oraz motocyklistów. ODTJ wyposażony jest w najnowszą infrastrukturę: płyty poślizgowe, sekcję zraszanych zakrętów, 1,5km nitkę toru z 17-stoma zakrętami, 6,5m różnicą poziomów, tor ziemny dla motocyklistów, multimedialną salę konferencyjną, kawiarnię.

Szkolenia samochodowe bezpiecznej jazdy realizowane są w trzech poziomach. Najbardziej popularne jest szkolenie bezpiecznej jazdy Safe Driver. Całodniowy kurs doskonalenia techniki jazdy można też kupić w formie prezentu. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Osoba, która otrzyma voucher wpisuje kod na stronie https://tor-lodz.pl/kalendarz i wybiera dogodny dla siebie termin. W ramach szkolenia uczestnicy mają 1h teorię i 5h praktyki na nitce toru i matach poślizgowych. W cenie szkolenia jest dwudaniowy obiad z deserem i serwis kawowy.

Szkolenia motocyklowe również cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W odróżnieniu od szkoleń samochodowych organizowanych przez cały rok, to szkolenia motocyklowe prowadzone są w sezonie wiosenno - letnim. Kurs doskonalenia techniki jazdy motocyklem trwa cały dzień i składa się z 1h teorii i 6h praktyki. Na szkolenia można rejestrować się przez kalendarz na stronie https://tor-lodz.pl lub można w sklepie internetowym toru kupić voucher - kup voucher na szkolenie motocyklowe.

W ODTJ Tor Łódź organizowane są też eventy i szkolenia dla firm i flot samochodowych. Firmy organizując szkolenia bezpiecznej jazdy dla swoich pracowników na Torze Łódź zyskują płacąc niższe skłądki ubezpieczeniowe dla swoich flot oraz znacznie redukując szkodowość w swoich firmach. Szkolenia doskonalenia techniki jazdy to genialna forma integracji dla pracowników firmy. Idealna lokalizacja ODTJ Tor Łódź w samym centrum Polski przy węźle autostrad A1 i A2 oraz dobre okoliczne zaplecze hotelowe sprawia, że Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź stał się ulubionym miejscem szkoleń dla setek firm. Sam ODTJ Tor Łódź, to obiekt klasy premium spełniający najbardziej wymagające kryteria.

Szczegółowe informacje o ofercie i dane kontaktowe znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie Toru Łódź pod adresem internetowym: https://tor-lodz.pl/
Zapraszamy do kontaktu z managermi toru, którzy przygotują dla Państwa indywidualny scenariusz imprezy. Oprócz szkoleń bezpiecznej jazdy, kursów pierwszej pomocy na torze organizowane są też przejazdy supersamochodami Ferrari, Lamborghini, Lotus, Porsche, McLaren,.. rajdówkami Mitsubishi Lancer Evolution, Subaru Impreza STi, Skoda R5,...

ODTJ

Dziś Tor Łódź odwiedziła Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska

Dziś Tor Łódź odwiedziła Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska. Bardzo cieszymy się, że nasza inicjatywa budowy toru spotkała się z uznaniem władz Łodzi i województwa.

Udało się namówić Panią Prezydent na drift taxi z naszym łódzkim mistrzem driftu Wojtkiem Goździewiczem. Gratulujemy odwagi i stoickiego spokoju naszym władzom w czasie ekstremalnego przejazdu po naszym torze;)

 

Relacje medialne z pobytu Pani Prezydent na torze:

 

1. TVP 3 - Sport

2. Radio Łódź

3. TV Toya

4. EXPRES ilustrowany

5. plasterlodzki.pl

 

Więcej informacji, zdjęć i filmów z pobytu Pani Prezydent na Torze Łódź jest na stronie www.tor-lodz.pl i na naszym profilu FaceBook

Prezydent Lodzi Hanna Zdanowska na Torze Lodz

 

ODTJ Tor Łódź już prawie gotowy...

Po kilku miesiącach prac mamy już prawie gotową główną nitkę toru, dwie płyty poślizgowe, budynek z salą konferencyjno-szkoleniową, pomieszczeniami biurowymi i garażami. Wybudowaliśmy też prawie kilometr drogi gminnej. Wkrótce na ODTJ Tor Łódź pierwsi kursanci będą ćwiczyć i doskonalić technikę jazdy.

Dziękujemy też wszystkim, którzy wspierają naszą inicjatywę budowy pierwszego w województwie ODTJ. Na profilu FB jest nas już ponad 17 tys. -
Facebook ODTJ Tor  Łódź.

Już we wrześniu na stronie www.tor-lodz.pl będziemy publikować kalendarz imprez i uruchomimy sklep gdzie będzie można kupić szkolenia, wolne jazdy po torze oraz gadżety naszego ODTJ.

ODTJ LodzODTJ Tor Lodztor lodz

Zdjęcia z budowy ODTJ Tor Łódź

Tor Lodz budowaTor Lodz budowa 2 

Tor Lodz budowa 3

Prace przebiegają zgodnie z planem.
Trwa stabilizacja podłoża. Następny etap przy budowie ODTJ Tor Łódź, to układanie asfaltu.
Równolegle trwa też budowa budynku w którym będzie sala konferencyjno-szkoleniowa i garaże z podnośnikami.

Pierwszy Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w łódzkim

wizualizacja torMamy już komplet zezwoleń, projekt i prawomocne pozwolenie na budowę ODTJ "TOR ŁÓDŹ". Kosztorysy i kredyt załatwione. Kończymy przygotowywać dokumentację do dotacji UE.

Nasz ośrodek będzie pierwszym i jedynym tego typu obiektem w województwie łódzkim. Dzięki kilku elementom, które wzbogacają nasz projekt takich jak nowoczesny system pomiaru czasu z możliwością pomiaru czasu w sektorach i prezentacji danych m.in. na smartphone; płycie dynamicznej do destabilizacji samochodu przed najechaniem na płytę poślizgową; innowacyjnemu systemowi dostępu i płatności za pobyt na torze nasz obiekt będzie jednym z najnowocześniejszych w Europie i jedynym tego typu w Polsce.

Lokalizacja Toru Łódź przy węźle autostradowym A1/A2

dzialka tor lodzOkoło 1km od węzła autostradowego w Strykowie wybrana i zakupiona została kilku hektarowa działka na której powstanie Tor Łódź. Powierzchnia działki jest bardzo ciekawie ukształtowana i ma kilkunastometrowe różnice poziomów, co pozwoli zaprojektować bardzo ciekawy i atrakcyjny dla kierowców obiekt. Dojazd z Łodzi przez Łagiewniki lub Drogą Krajową nr 14 zajmuje maksymalnie kilkanaście minut. Podróż z Warszawy autostradą A2 zajmuje zaledwie kilkadziesiąt minut.

Profesjonalny 1,5 km Tor Asfaltowy w samym centrum Polski

tor lodz logoCelem spółki jest wybudowanie profesjonalnego toru asfaltowego w woj. łódzkim w jak najbliższej odległości od miasta Łodzi. Jednocześnie w bliskiej odległości od węzła autostrad A1/A2. Tor ma być asfaltowy dla samochodów, motocykli i gokartów. Parametry toru to około 1,5km długości, 8-12m szerokości, szerokie tarki na zakrętach. Tor ma mieć co najmniej kilkanaście zakrętów oraz możliwość rekonfiguracji trasy poprzez zaprojektowane łączniki.

Cały obiekt ma też być wyposażony w budynek szkoleniowo - warsztatowy oraz dwie płyty poślizgowe: prostokątną i pół owalną. Obiekt w założeniu ma spełniać wymogi przepisów o ODTJ gdzie wkrótce na takich obiektach przeprowadzane będą obowiązkowe szkolenia dla nowych posiadaczy praw jazdy.

Informacje

ico tor

Pierwszy Tor Samochodowy w Łodzi

Łódzkie jest kilkumilionowym województwem, które do tej pory nie miało żadnego ośrodka doskonalenia techniki jazdy i własnego toru samochodowego. Postanowiliśmy to zmienić i wybudować duży, profesjonalny ośrodek, któy spełni oczekiwania mieszkańców.

ico3

Sporty motorowe


Motoryzacja a szczególnie sporty motorowe to nasza pasja, dzięki której zrodził się pomysł na firmę EcoRacing.

dtj icons

Szkolenia z zakresu Doskonalenia Techniki Jazdy

Uruchomiliśmy Szkołę Doskonalenia Techniki Jazdy na Torze Łódź. Każdy może dopasować rodzaj szkoleń do swoich potrzeb i możliwości. Oferta skierowana jest dla początkujących kierowców jak i do amatorów adrenaliny i sportów motorowych.

ico4

Motoryzacja


Naszym celem jest połączenie obu pasji, po to by sporty motorowe były bardziej dostępne niż do tej pory, sprawiały co najmniej tyle samo przyjemności i skupiały uwagę kibiców.

EcoRacing Sp. z o.o

Fundator Pierwszego Profesjonalnego Toru Samochodowego w Łodzi. Naszym celem jest poprawienie bezpieczeństwa na drogach i stworzenie bezpiecznego miejsca, gdzie każdy może poprawić swoje umiejętności prowadzenia samochodów i motocykli. Na Torze Łódź można też w bezpieczny sposób organizować imprezy sportowe.

Kontakt z nami

EcoRacing Sp. z o.o.
95-070 Aleksandrów Ł., ul. Wojska Polskiego 69

tel. 722 000 999
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regon: 360199296, NIP: 7322174620
KRS: 0000531416, Sąd Rej. Łódź, XX Wydz.KRS
Konto: 16 1140 2004 0000 3102 7604 4275

Zapraszamy na nasza stronę - Tor Łódź

Napisz do nas

...